☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 99601 |
|---|---|
| Nombre | Ayane Minazuki |
| Other Names | 水無月 綾音 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Risa Kimishima, 君島りさ, きみしま りさ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 120cm |
| Cup Size | N |
| Waist | 63cm |
| Hips | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayane Minazuki
Perfil
Anime girl Ayane Minazuki is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!