Sakuya Minazuki appears in Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! as a personaje principal character with hasta los hombros rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99604 |
|---|---|
| Nombre | Sakuya Minazuki |
| Other Names | 水無月 咲耶 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumu Akatsuki, 赤月ゆむ, あかつき ゆむ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 145cm |
| Bust | 100cm |
| Cup Size | I |
| Waist | 56cm |
| Hips | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakuya Minazuki
Perfil
Sakuya Minazuki is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!