☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 99605 |
|---|---|
| Nombre | Akari Kitamura |
| Other Names | 北村 あかり |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 147cm |
| Bust | 103cm |
| Cup Size | J |
| Waist | 57cm |
| Hips | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Kitamura
Perfil
Anime girl Akari Kitamura is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Genshin Impact ★★★★★
|
| JellybeanObsessed joined |
| Geister joined |

Facebook 

Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!
Natsumimi rated