Hatsune Minakami appears in Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~ as a personaje secundario character with cadera / pasado de cadera marrón hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99751 |
|---|---|
| Nombre | Hatsune Minakami |
| Other Names | 水上 初音 (みなかみ はつね) |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | hairclip, ribbon, thighhigh |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hatsune Minakami
Perfil
Hatsune Minakami is a character from Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Warikiri Kousai ~Deatta Onna to Yari Makure~