|
☰ Links
|
|
| ID | 99830 |
|---|---|
| Nombre | Akira |
| Other Names | あきら |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kei Maeda, 前田恵, まえだ けい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira
Perfil
Anime girl Akira is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~