☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 112497 |
|---|---|
| Nome | Akane Ryuuzouji |
| Outros Nomes | 龍造寺朱音 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | You Taichi, 大地葉, たいち よう |
| Tags | boots, shorts, tank top, choker, ponytail, gradient hair |
| Personalidade | |
| Birthday | March 25 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Dislikes | Wagashi |
| Likes | Drinking alcohol |
| Hobbies | People-watching |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Ryuuzouji
Perfil
Anime girl Akane Ryuuzouji is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Vermelho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens
Comente
Personagens Similares
Also from World's End Harem
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
11
10
Facebook 

World's End Harem