Karen Kamiya appears in World's End Harem as a não classificado character with até a cintura loiro / amarelo hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112506 |
|---|---|
| Nome | Karen Kamiya |
| Outros Nomes | 神谷花蓮 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Tipo de Mídia | anime |
| Dublado Por | Ayana Taketatsu, 竹達彩奈, たけたつ あやな |
| Tags | school uniform, gradient hair, multicolour hair, hairband, :3 |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
| Special Skills | Games in general |
| Likes | Evil schemes |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Kamiya
Perfil
Karen Kamiya is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Personagens Similares
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
3
4
Facebook 
World's End Harem