Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party featuring cabelo preso / indefinido rosa hair and roxo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 648 |
|---|---|
| Nome | Hotori Nojima |
| Outros Nomes | 野島 ほとり(のじま ほとり) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Tags | bun, hairclip, stockings |
| Personalidade | |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotori Nojima
Perfil
Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Rosa hair that is Cabelo Preso / Indefinido length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Cabelo Preso / Indefinido | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Precious Last Summer Party