Touka Matsubara is a character from XX of the Dead featuring long brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100094 |
|---|---|
| Name | Touka Matsubara |
| Other Names | 松原 董華 (まつばら とうか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | XX of the Dead |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saya Minami, 南沙耶, みなみ さや |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Matsubara
Profile
Touka Matsubara is a character from XX of the Dead.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
XX of the Dead