Astarotte is a character from Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!" featuring very long pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100205 |
|---|---|
| Name | Astarotte |
| Other Names | アスタロッテ, Lotte, Queen of the Night |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chika Sakuragi, 桜城ちか, さくらぎ ちか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Astarotte
Profile
Astarotte is a character from Pure★Goddess-! "Mate Me Please, Sir-!".
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Pink hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dragonborn joined |

Facebook 