|
☰ Links
|
|
| ID | 100564 |
|---|---|
| Name | Mahiro Okazaki |
| Other Names | 丘崎 まひろ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Ochi! Ore no Netori-bou de Midara ni Aegu Senpai & Kouhai Tsuma 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yami Yumezuki, 夢月やみ, ゆめづき やみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mahiro Okazaki
Profile
Anime girl Mahiro Okazaki is a character from Mesu Ochi! Ore no Netori-bou de Midara ni Aegu Senpai & Kouhai Tsuma 2.
They have been indexed as Female Adult with Blue / Green eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |

Facebook 
Mesu Ochi! Ore no Netori-bou de Midara ni Aegu Senpai & Kouhai Tsuma 2