|
☰ Links
|
|
| ID | 100801 |
|---|---|
| Name | Masumi Azabu |
| Other Names | 麻布 真澄 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Azasumi ~Azatokute Sumi ni Okenai Kanojo~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aki Sairenji, 西連寺亜希, さいれんじ あき |
| Tags | v bangs, ribbon tie, stockings, ring, hairclip, hair ribbon, side ponytail, school uniform, sailor collar, gyaru |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Masumi Azabu
Profile
Anime girl Masumi Azabu is a character from Azasumi ~Azatokute Sumi ni Okenai Kanojo~.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fosi joined |
| Twizz_fr joined |
2
12
Facebook 
Azasumi ~Azatokute Sumi ni Okenai Kanojo~