Anime girl Kimiko Amaguro is a teen with hip / past hip length black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100876 |
|---|---|
| Name | Kimiko Amaguro |
| Other Names | 甘黒 公子(あまぐろ きみこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Anata ga Iru no ni Netorarechau |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kimiko Amaguro
Profile
Anime girl Kimiko Amaguro is a character from Anata ga Iru no ni Netorarechau.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lavvbotomized joined |
1
1
Facebook 
Anata ga Iru no ni Netorarechau