Saki appears in Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! as one of the main characters with very long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101427 |
|---|---|
| Name | Saki |
| Other Names | 早紀 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!! |
| Media Type | ona |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform |
| Personality | |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki
Profile
Saki is a character from Gaki ni Modotte Yarinaoshi!!!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Waist length.
Profile
An easily flattered person who's the type to get easily carried away in pleasure. Even without the redo rape, in the future she would have an extraordinary life and have the same surname as Kasumi through marriage, so well, no matter how things played out her life would be similar...??| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |
3
57
84
58
Facebook 