Kyouka Saotome appears in Shihai no Kyoudan 2 as one of the main characters with long black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101649 |
|---|---|
| Name | Kyouka Saotome |
| Other Names | 早乙女 恭香(さおとめ きょうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouka Saotome
Profile
Kyouka Saotome is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|
28
21
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2
SKyongmania faved
SKyongmania rated