Hasumi Yumezono appears in Shihai no Kyoudan 2 as one of the main characters with very long brown hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101650 |
|---|---|
| Name | Hasumi Yumezono |
| Other Names | 夢園 蓮美(ゆめぞの はすみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hasumi Yumezono
Profile
Hasumi Yumezono is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| maeeeetty joined |
| hehewjje8 joined |
3
68
32
67
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2