Anime girl Siris Ismalia is a teen with to waist length white hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101819 |
|---|---|
| Name | Siris Ismalia |
| Other Names | シーリス イスマリア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Princess Heart Link ~Kenki-tachi no Tsuyamai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Tags | elf, dark skin |
| Personality | |
| Height | 174cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Siris Ismalia
Profile
Anime girl Siris Ismalia is a character from Princess Heart Link ~Kenki-tachi no Tsuyamai~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
35
21
64
Facebook 
Princess Heart Link ~Kenki-tachi no Tsuyamai~