Anime girl Rina Komiya is a teen with to waist length blonde / yellow hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 102214 |
|---|---|
| Name | Rina Komiya |
| Other Names | 小宮リナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | OVA Muttsuri Do Sukebe Ro Gibo Shimai no Honshitsu Minuite S*x Zanmai |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Rui Noda, 乃田ルイ, のだ るい |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 101cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rina Komiya
Profile
Anime girl Rina Komiya is a character from OVA Muttsuri Do Sukebe Ro Gibo Shimai no Honshitsu Minuite S*x Zanmai.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Komiya Takashi
Younger Sister of Anna Komiya
Daughter of Yuriya Komiya
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |
| lambsgoia joined |
3
45
12
52
Facebook 
OVA Muttsuri Do Sukebe Ro Gibo Shimai no Honshitsu Minuite S*x Zanmai