Maron Aihara is an unsorted character from Venus Eleven Vivid! known for short blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 103499 |
|---|---|
| Name | Maron Aihara |
| Other Names | 愛原まろん, あいりん (Airin) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Venus Eleven Vivid! |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Youko Fujita, 藤田ようこ, やまだ ようこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | January 6 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 145cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maron Aihara
Profile
Maron Aihara is a character from Venus Eleven Vivid!.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 