Chiharu Azuma is an unsorted character from Venus Eleven Vivid! known for long black hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 104565 |
|---|---|
| Name | Chiharu Azuma |
| Other Names | 東ちはる (あずまちはる) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Venus Eleven Vivid! |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | August 13 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 160cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 93cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiharu Azuma
Profile
Chiharu Azuma is a character from Venus Eleven Vivid!.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 