Komari Azuma appears in Saint Dorei Gakuen 2 as an unsorted character with very long brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 104587 |
|---|---|
| Name | Komari Azuma |
| Other Names | 東妻 小毬 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kaori Nonaka, 野中カオリ, のなか かおり |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | June 6 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 144cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komari Azuma
Profile
Komari Azuma is a character from Saint Dorei Gakuen 2.
They have been indexed as Female Child with Yellow eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | (Green) |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Saint Dorei Gakuen 2