Tsugumi Kusakabe appears in Saint Dorei Gakuen 2 as an unsorted character with short blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 104591 |
|---|---|
| Name | Tsugumi Kusakabe |
| Other Names | 日下部 月美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Hirai, 平井 まみ, ひらい まみ |
| Tags | braid, hair ribbon, glasses, school uniform |
| Personality | |
| Birthday | October 29 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 165cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsugumi Kusakabe
Profile
Tsugumi Kusakabe is a character from Saint Dorei Gakuen 2.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Saint Dorei Gakuen 2