One of the notable characters from Yamizome Liberator -Yamiochi Yuusha to Ochiru Senki-, Caroline Mikasa is recognized for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 104900 |
|---|---|
| Name | Caroline Mikasa |
| Other Names | キャロライン・ミカサ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yamizome Liberator -Yamiochi Yuusha to Ochiru Senki- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | July 21 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Caroline Mikasa
Profile
Caroline Mikasa is a character from Yamizome Liberator -Yamiochi Yuusha to Ochiru Senki-.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Yamizome Liberator -Yamiochi Yuusha to Ochiru Senki-