Mori Hishia appears in Hello Lady! as an unsorted character with short brown hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 105133 |
|---|---|
| Name | Mori Hishia |
| Other Names | 菱吾 森 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hello Lady! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | curtain bangs, side bangs, maid dress, headdress, hair ribbon, corset, ribbon tie, maid, ponytail |
| Personality | |
| Birthday | February 20 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 150cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mori Hishia
Profile
Mori Hishia is a character from Hello Lady!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Hello Lady!