Io Isuzu is a character from Selfre -Self Friend- featuring medium-length red hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 105224 |
|---|---|
| Name | Io Isuzu |
| Other Names | 五十鈴 伊緒 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Selfre -Self Friend- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 3 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 154cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Io Isuzu
Profile
Io Isuzu is a character from Selfre -Self Friend-.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NDNB joined |
| Shilo joined |

Facebook 
Selfre -Self Friend-