Koharu is one of the main characters from Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~ known for very long brown hair, blue eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 105229 |
|---|---|
| Name | Koharu |
| Other Names | コハル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu
Profile
Koharu is a character from Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wanko no Yomeiri ~Arata na Nihon no Shippo~