Anime girl Maria Lawrence is a adult with to waist length black hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 105413 |
|---|---|
| Name | Maria Lawrence |
| Other Names | マリア・ローレンス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Onna Shikan Sennou Saimin "Omae no You na Otoko no Meirei ni Shitagau Wake ga Nai Darou" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | captain, uniform |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maria Lawrence
Profile
Anime girl Maria Lawrence is a character from Kyonyuu Onna Shikan Sennou Saimin "Omae no You na Otoko no Meirei ni Shitagau Wake ga Nai Darou".
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Onna Shikan Sennou Saimin "Omae no You na Otoko no Meirei ni Shitagau Wake ga Nai Darou" (2020)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
2
6
Facebook 