|
☰ Links
|
|
| ID | 105496 |
|---|---|
| Name | Kozue Hachinohe |
| Other Names | 八戸 梢恵 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kozue Hachinohe
Profile
Anime girl Kozue Hachinohe is a character from Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |
19
14
Facebook 
Reijou Kanritou ~Seifuku Shoujo-tachi no Sakunyuu Reizokuki~