Chartina Luitgard is one of the main characters from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! known for very long blonde hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106152 |
|---|---|
| Name | Chartina Luitgard |
| Other Names | シャルティーナ ルイトガルト |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | twintails, school uniform, ribbon tie |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chartina Luitgard
Profile
Chartina Luitgard is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
50
1
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!