Fam appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! as one of the main characters with short pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106157 |
|---|---|
| Name | Fam |
| Other Names | ファム |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| Tags | school uniform, bandages, heart, hairband, neck ribbon, v bangs |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 131cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fam
Profile
Fam is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |
10
64
5
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!