Anime girl Miyuu Tokiwa is a teen with to neck length purple hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 106990 |
|---|---|
| Name | Miyuu Tokiwa |
| Other Names | 常盤未優 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mari Oda, 緒田マリ, おだ マリ |
| Tags | school uniform, hair intakes |
| Personality | |
| Height | 146cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyuu Tokiwa
Profile
Anime girl Miyuu Tokiwa is a character from Saint Dorei Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|

Facebook 
soulless_angel faved