Sakurako Grace Azumino is an unsorted character from Megasuki! ~Kanojo to Boku no Megane Jijou~ Azumino G Sakurako Hen known for very long blonde hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 107250 |
|---|---|
| Name | Sakurako Grace Azumino |
| Other Names | 安曇野・G・桜子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Megasuki! ~Kanojo to Boku no Megane Jijou~ Azumino G Sakurako Hen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Maeda, 前田恵, まえだ けい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakurako Grace Azumino
Profile
Sakurako Grace Azumino is a character from Megasuki! ~Kanojo to Boku no Megane Jijou~ Azumino G Sakurako Hen.
They have been indexed as Female Adult with Blue / Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Megasuki! ~Kanojo to Boku no Megane Jijou~ Azumino G Sakurako Hen