Sofia Tulina is a character from Happy Live, Show Up! featuring medium-length pink hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 107255 |
|---|---|
| Name | Sofia Tulina |
| Other Names | ソフィア・トゥーリナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Happy Live, Show Up! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Uchida, 内田愛美, うちだ まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 21 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 158cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sofia Tulina
Profile
Sofia Tulina is a character from Happy Live, Show Up!.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Happy Live, Show Up!