Anime girl Kuzuha Tooki is a adult with hip / past hip length brown hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 107288 |
|---|---|
| Name | Kuzuha Tooki |
| Other Names | 士御 楠葉 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Madoi Shiroki no Kamikakushi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rikako Itou, 伊藤梨花子, いとう りかこ |
| Tags | hair ornament, hairpin, kimono, obi, hair ribbon, fox ears, kitsune, tail, tabi, geta, earrings, tsurime |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kuzuha Tooki
Profile
Anime girl Kuzuha Tooki is a character from Madoi Shiroki no Kamikakushi.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Madoi Shiroki no Kamikakushi