Yun Yenfei is a character from Rui wa Tomo o Yobu featuring long black hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 10763 |
|---|---|
| Name | Yun Yenfei |
| Other Names | 尹央輝, ゆん いぇんふぇい, Ienfuei Yun, Yun Ixenfei |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | hat, coat, scarf, plaid, belt, blunt bangs, earring, cross, necklace, piercing, boots, garter belt, stockings, jacket |
| Personality | |
| Birthday | September 30 |
| Sign | Libra ♎ |
| Blood Type | O |
| Height | 150cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yun Yenfei
Profile
Yun Yenfei is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |

Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu