Veronica is a character from Kyonyuu Fantasy 4 featuring medium-length pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 108175 |
|---|---|
| Name | Veronica |
| Other Names | ベロニカ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 4 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tsukasa Kotobuki, 琴吹司, ことぶき つかさ |
| Tags | dress, headband |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 96cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Veronica
Profile
Veronica is a character from Kyonyuu Fantasy 4.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |
3
73
14
58
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)