Aika Nakiri appears in Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~ as an unsorted character with medium-length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 109346 |
|---|---|
| Name | Aika Nakiri |
| Other Names | 百鬼 愛華 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | kimono, headdress, apron |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 107cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Nakiri
Profile
Aika Nakiri is a character from Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |
2
2
Facebook 
Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~