Lana is an unsorted character from Langrisser Mobile known for very long blonde hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 110513 |
|---|---|
| Name | Lana |
| Other Names | ラーナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Langrisser Mobile |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Ami Koshimizu, 小清水亜美, こしみず あみ |
| Tags | thighhighs, cleavage cutout, cape |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lana
Profile
Lana is a character from Langrisser Mobile.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |

Facebook 
Langrisser Mobile