|
☰ Links
|
|
| ID | 110907 |
|---|---|
| Name | Yui Aimiya |
| Other Names | 愛宮 癒衣 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gachinko! B*tch Club - Sensation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Aimiya
Profile
Anime girl Yui Aimiya is a character from Gachinko! B*tch Club - Sensation.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Vincility joined |

Facebook 
Gachinko! B*tch Club - Sensation