Anime girl Miharu Amino is a adult with to chest length pink hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 110909 |
|---|---|
| Name | Miharu Amino |
| Other Names | 網野 美晴 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gachinko! B*tch Club - Sensation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miharu Amino
Profile
Anime girl Miharu Amino is a character from Gachinko! B*tch Club - Sensation.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |

Facebook 
Gachinko! B*tch Club - Sensation