☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 111424 |
|---|---|
| Name | Usaki Inaba |
| Other Names | |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Koiyasumi ~Yuudachi ni Nureta Osananajimi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | November 21 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Usaki Inaba
Profile
Anime girl Usaki Inaba is a character from Koiyasumi ~Yuudachi ni Nureta Osananajimi~.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| noo joined |
| xrdcftvgbhunjmk joined |

Facebook 

Koiyasumi ~Yuudachi ni Nureta Osananajimi~