Nako Mitou is a character from Omega Labyrinth featuring long pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 111488 |
|---|---|
| Name | Nako Mitou |
| Other Names | 美桃なこ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Omega Labyrinth |
| Media Type | video game |
| Voiced By | Aya Uchida, 内田彩, うちだ あや |
| Tags | thighhighs, school uniform, sweater, twintails, staff |
| Personality | |
| Birthday | July 23 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 158cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nako Mitou
Profile
Nako Mitou is a character from Omega Labyrinth.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Ronain31 joined |

Facebook 
Omega Labyrinth