Hinako Victoria Austin appears in 3LDK♥ as an unsorted character with short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112275 |
|---|---|
| Name | Hinako Victoria Austin |
| Other Names | 日菜, Hina |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3LDK♥ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kaori Fujisaki, 藤咲かおり, ふじさき かおり |
| Tags | shorts, midriff, twintails, star |
| Personality | |
| Birthday | February 7 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 150cm |
| Weight | 39kg |
| Bust | 74cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinako Victoria Austin
Profile
Hinako Victoria Austin is a character from 3LDK♥.
They have been indexed as Female Child with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
3LDK♥