☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 112308 |
|---|---|
| Name | Eksistere Kyrenia |
| Other Names | イーコス・キレニア, Ekos Kyrenia |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Yukari Tamura, 田村ゆかり, たむら ゆかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 12 |
| Birthday | November 13 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Nationality | Norwegian |
| Height | 150cm |
| Weight | 35kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 72cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eksistere Kyrenia
Profile
Anime girl Eksistere Kyrenia is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as Female Child with Yellow eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | (Blue) |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Eksistere just needs JOKER~ ”
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by Froylan 3 day(s) ago
Kawaii or NOT?!
| 1008611 joined |
Elias rated You Can't Be in a Rom-Com with Your Childhood Friends! ★★★★★
|
Elias faved You Can't Be in a Rom-Com with Your Childhood Friends!
|
22
3 
Facebook 

Girl Cafe Gun
Elias rated