Wuyou Shi is an unsorted character from Girl Cafe Gun known for short purple hair and pink eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 112310 |
|---|---|
| Name | Wuyou Shi |
| Other Names | ジムユウ, Jimuyuu |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Ayane Sakura, 佐倉綾音, さくら あやね |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 15 |
| Nationality | Chinese |
| Birthday | December 2 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 159cm |
| Weight | 47kg |
| Blood Type | B |
| Bust | 82cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wuyou Shi
Profile
Wuyou Shi is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Wuxia Shi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 
Girl Cafe Gun