|
☰ Links
|
|
| ID | 112365 |
|---|---|
| Name | Setsuko Sawaki |
| Other Names | 沢木節子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tenten, 天天, てんてん |
| Tags | kimono, bun, ring |
| Personality | |
| Birthday | September 9 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Setsuko Sawaki
Profile
Anime girl Setsuko Sawaki is a character from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
Profile
An attractive, mature wife who seduces Kazunari with her mysterious, bewitching smile.She is actually Aiko's mother. She sometimes watches Kazunari from the shadows when he comes to the Sawaki household.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Aiko Sawaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Come here... Come on now ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mimisara44 joined |
3
4
Facebook 
The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~