|
☰ Links
|
|
| ID | 113653 |
|---|---|
| Name | Foxy Maho |
| Other Names | フォクシー真帆 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wrestle Angels Survivor |
| Media Type | video game |
| Voiced By | Natsuko Kuwatani, 桑谷夏子, くわたに なつこ |
| Tags | midriff, ponytail |
| Personality | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 167cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Foxy Maho
Profile
Anime girl Foxy Maho is a character from Wrestle Angels Survivor.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Orange hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| SkyRazor_ShadowPaw joined |

Facebook 
Wrestle Angels Survivor