One of the notable characters from Uchi wa Mou, Enki Dekinai., Chisa Suzumoto is recognized for medium-length gray hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 113933 |
|---|---|
| Name | Chisa Suzumoto |
| Other Names | 鈴本 千紗 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Uchi wa Mou, Enki Dekinai. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mayumi Yoshida, 吉田真弓, よしだ まゆみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | March 14 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 165cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Suzumoto
Profile
Chisa Suzumoto is a character from Uchi wa Mou, Enki Dekinai..
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| splorg33 joined |
| kokolia joined |

Facebook 
Uchi wa Mou, Enki Dekinai.