Ai Sakakibara is a character from Uchi wa Mou, Enki Dekinai. featuring very long green hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 113934 |
|---|---|
| Name | Ai Sakakibara |
| Other Names | 榊原 愛 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Uchi wa Mou, Enki Dekinai. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Reika Fujisawa, 藤沢 れい香, ふじさわ れいか |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 11 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 153cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Sakakibara
Profile
Ai Sakakibara is a character from Uchi wa Mou, Enki Dekinai..
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Green hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Uchi wa Mou, Enki Dekinai.