Sayaka Shiiba is an unsorted character from Uchi wa Mou, Enki Dekinai. known for medium-length blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 113935 |
|---|---|
| Name | Sayaka Shiiba |
| Other Names | 椎馬 さやか |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Uchi wa Mou, Enki Dekinai. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayaka Shiiba
Profile
Sayaka Shiiba is a character from Uchi wa Mou, Enki Dekinai..
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Uchi wa Mou, Enki Dekinai.